Přímé brusky

Pneumatická přímá bruska Fortum 4795030 pro broušení svarů

Kompozitová Fortum pneumatická přímá bruska je určena k náročné práci, jako je například broušení svarů a špatně přístupných míst. Zároveň je také ideální k práci vyžadující cit a jemné zacházení, jako je jemné broušení, odhrotování, frézování a gravírování. Přímá bruska Fortum 4795030 se tak skvěle uplatní při široké škále prací. Fortum přímá bruska je výjimečná svým mimořádným provedením, kvalitou a sympatickou cenou.

Cena v době recenze: 629 Kč

Levná elektrická gravírka Extol Craft 404130

Mikrobodové elektrické gravírovací pero je určeno ke snadnému, rychlému a trvalému psaní, značení a tvorbě dekoračních prací do předmětů ze skla, plastu, dřeva, měkkých kovů, oceli atd. Výborný design pera, tenká úchopová část a vyváženost umožňuje přirozené a příjemné uchopení pro snadnou, rychlou, neúnavnou a přesnou práci.

Cena v době recenze: 429 Kč

Přímé brusky jsou určené především pro práci v těžko dostupných místech, kde jsou ocenitelnou a nezastupitelnou pomocí. Jsou však vhodné i pro opravářské práce, broušení odlitků, svárů, při obrušování vnějších křivkových tvarů.

Přímé brusky jednoruční či obouruční s madlem vynikají kompaktností, kterou ocení pracovníci v kovovýrobě. Přímá bruska bývá nazývána kompaktní bruskou, poslouží velmi dobře na jemné a přesné broušení. Velice dobře se drží v rukou, což usnadňuje i samotnou práci v rámci snadné manipulace. Díky vysokým otáčkám je dosaženo velmi dobrého výsledku v detailní úpravě různých povrchů. Přímá stopková bruska je ideální pro modeláře, kteří používají především malé jednoruční přímé brusky. Přímé brusky doslova excelují v detailní úpravě povrchu a také díky rozsáhlé nabídce příslušenství, mezi které náleží zejména různá stopková tělíska a stopkové frézky. Pro domácí použití stačí přímá bruska s nižším příkonem, zatímco modely pro profesionály disponují hodnotou i více jak 500 W.