Pásové brusky

Pásová bruska Extol Premium 8894300 EBS 1010

Pásová bruska ExtolPremium potěší všechny kutily, kteří chtějí docílit rychlého a velmi účinného broušení nejrůznějších povrchů. Tato bruska to dovoluje jak na dřevu, plastu tak kovu, a to dokonce na stísněných a špatně přístupných místech, díky nízkému profilu a zasouvacímu krytu přední části pásu. Všechny tyto vychytávky z brusky činí spolehlivého a užitečného pomocníka.

Cena v době recenze: 1 679 Kč

Multifunkční pásová a čelní bruska Scheppach BTS 800

Multifunkční bruska Scheppach BTS 800 dokáže díky spojení brusného pásu a klasické kotoučové brusky vyřešit všechny úkoly spojené s broušením ve vaší dílně. Zdrojem síly je indukční motor, jehož předností je i velmi tichý chod. Velkou výhodou celé brusky je její variabilita. Celá jednotka s brusným pásem se může naklopit o 90° z horizontální až do vertikální polohy. Přídavný stolek s úhlovým pravítkem se jednak může sklopit v rozmezí 45° a nebo může být posunut na zadní stranu stroje a využit i pro broušení na pásové brusce.

Cena v době recenze: 4 499 Kč

Pásové brusky jsou ideální zejména pro rychlé a vysoce efektivní broušení různých povrchů, jako je kov, plast, dřevo apod. Jedná se o vhodného pomocníka všude tam, kde je zapotřebí upravit větší plochy či je potřeba rychlejší úběr materiálu.

Pásové brusky jsou nezastupitelné při práci domácího kutila i profesionála. Tento typ brusky je perfektní pro hrubou práci, jako je broušení dveří, střešních i normálních latí, trámů, dřevěných desek, broušení starého nátěru, barev apod. S bruskou můžete velmi snadno renovovat dveře. Nepostradatelný nástroj pro broušení většího množství rozsáhlých ploch, což přináší nejen požadovaný efekt, ale šetří čas i námahu. Díky pásové brusce je vše bez problému zvládnuto. Ruční pásovou brusku je možné u řady modelů připevnit k pracovnímu stolu pásem nahoru, kdy pak takto funguje i jako stacionární bruska. Stolní typ pásové brusky je určen do truhlářské dílny.