Oscilační multibrusky

Oscilační multifunkční bruska Extol Craft 417200

Víceúčelová bruska ExtolCraft 417200 udělá radost všem kutilům hledajícím multifunkční nářadí, které jim umožní provádět přesné brusné práce na špatně dostupných místech, jako je například broušení v rozích oken, provádění výřezů v nábytku, broušení oblých povrchů a menších ploch. Kromě toho je bruska ideální k řezání a oddělování dřevěných materiálů, umělé hmoty, sádrokartonu a měkkých kovů. Šikovní hobby kutilové ji také mohou využít k rašplování a seškrabávání v těsných prostorech.

Cena v době recenze: 1 190 Kč

Aku oscilační multifunkční bruska Extol Premium 8891843 SHARE20V

Aku multifunkční bruska je určena k řezání a oddělování dřevěných materiálů, umělé hmoty, sádrokartonu a měkkých kovů (např. mědi, hliníku, nekalených hřebíků, slitin měkkých kovů), dále k rašplování, broušení a seškrabávání menších ploch. Nářadí umožňuje provádět přesné práce na těžko přístupných místech, jako např. provádění výřezů v rozích nábytku, obkladaček apod.

Cena v době recenze: 1 149 Kč

Praktický, přínosný, nepostradatelný pomocník do každé dílny, ať už jde o pracoviště domácího kutila či profesionála. Pomocník, který prokáže znamenitou službu a to v mnoha směrech.

Však se jedná o oscilační multibrusky, které nabízí perfektní a dokonalé řešení pro řadu činností, jako je řezání, broušení, vyhlazování, odstraňování poškozeného laku apod. Uplatnění nachází v domácnosti, v dílně i v garáži. S oscilační multibruskou, jak už z názvu samo vyplývá, je škála využití opravdu široká. Jde o druh brusky známé rovněž pod názvem „renovátor“. Jedná se o vysoce efektivní pracovní nástroj, který osciluje kolem své osy na obě strany v rychlosti mezi 10 až 22 tisíci kmitů za minutu a právě tato vlastnost umožňuje multifunkční využití, tj. broušení, řezání dřeva, plastů, kovů a provedení dalších povrchových úprav. Stačí jen zvolit patřičný nástavec a s chutí se pustit do práce.